Správy

Poďakovanie

Misijným dobrodincom

Čítať ďalej...

15. januára slávime sviatok sv. Arnolda Janssen

Otec, Vodca, zakladateľ

Čítať ďalej...

Facebookovská stránka SSpS spustená

Nájdete  nás už aj na facebooku.

Čítať ďalej...

Úvaha sr. Kataríny Pavelovej,SSpS

Traja mudrci prišli pôvodne z Východu pravdepodobne veľmi vzdialeného od hraníc Zasľúbenej krajiny. Uvidiac hviezdu, začali hľadať. Opustili svoje pohodlné domovy a podujali sa na namáhavé putovanie, lebo chceli nájsť zmysel tejto špeciálnej hviezdy.

Čítať ďalej...

Rok 2018 pre SSpS je Rokom spoločenstva s inými

Na Slávnosť Zjavenia Pána 2018 sme otvorili Rok spoločenstva s inými v téme Budovanie mostov priateľstva.

Čítať ďalej...

Jasličková pobožnosť

Dňa 21. 12. 2017  bola na Spojenej škole de La Salle v Rači Bratislave jasličková pobožnosť pre prvý stupeň základnej školy. 

Čítať ďalej...

Spoločné meniny

Na sviatok Svätých neviniatok sme oslávili  v provinciálnom dome v Ivanke pri Nitre náš komunitný sviatok - spoločné meniny.

Čítať ďalej...

Vzácna návšteva z Indonézskej ambasády

Dňa 15.decembra sme mali v komunite vzácnu návštevu. Navštívila nás Indonézska ambasádorka ( Adiyatwidi Adiwoso A) v  doprovode 13 ľudí. Spoločne sme mali pred vianočné posedenie. Medzi nimi boli aj hostia, ktorí sú islamského a protestanskeho vyznania.

Čítať ďalej...

Vianočné pozdravy z misií

Aj tento rok sa ohlásili slovenské misionárky z Austrálie, Ázie, Ameriky a Európy s prianím radosti, pokoja..... Pozrite si sami.

Čítať ďalej...

Vianoce v Rusku

Prajem Vám všetkým naozaj požehnané sviatky Narodenia Pána. Nech malý Ježiš prináša aj do vašich sŕdc, životov a vzťahov plnosť pokoja, radosti a tej najnežnejšej lásky... a to i v každý deň nového roka....

Čítať ďalej...

Zobraziť všetky správy...

Tretí pondelok

Január 2018

Dnes v tretí pondelok mesiaca január pripadá  deň  sviatku sv. Arnolda Janssena. Sv. Arnold, oroduj za nás, aby sme dosiahli vrúcnu lásku k Vtelenému Slovu a úprimnú oddanosť misijnému dielu Cirkvi. Pomáhaj nám budovať spoločenstvá v ktorých vládne láska, spravodlivosť a vzájomné zdieľanie sa. Pomáhaj nám prehlbovať našu horlivosť, rozohrej naše srdcia, aby sme mohli chápať a objať všetky národy sveta. Svetlo Božieho Slova a múdrosť Ducha Svätého nech osvieti svet a očistí naše srdcia, aby sa rozšírilo Kristovo kráľovstvo až do končín sveta. Amen.

Čítať ďalej...

December 2017

Vianoce sú obdobím zvýšených očakávaní. Mnoho ľudí akosi očakáva, že sa tí druhí okolo neho budú viac usilovať, že budú lepší, lebo "na Vianoce sa to patrí". Mnohí sa dočkajú sklamania, lebo ich očakávania boli neúmerné, ale aj preto, lebo chcú, aby Vianoce boli pekné, no nechcú pre to nič urobiť. Vianoce sú pekné vtedy, ak sa človek dobre usiluje prežiť Advent. Bez dobrej prípravy to samé od seba nepríde. Každé dobro, každá krása, sú poznačené obetavosťou niekoho Prvé Vianoce boli preto také pekné, lebo sa obetovalo mnoho ľudí.

Čítať ďalej...

Zobraziť všetky správy...

WORLDSSPS


REXLEXIE  - ROK 2017

August

September

Október

November


Videá

 

   

                                 

feedback
Prihlásenie
Prihlásenie