Vyšli nové katechézy - balíčky milosrdenstva

Začala sa duchovná príprava na Svetové dni mládeže 2016 v Krakove.

     Už od septembra s nami môžeš objaviť hĺbku a farebné odtienky Božieho milosrdenstva v duchovnej príprave na Svetové dni mládeže 2016 v Krakove a počas mimoriadneho Svätého roku milosrdenstva. Balíček, z listu mladým, originálnych a nových nápadov na ich spoločné stretnutia či hodiny náboženstva, je možné nájsť na stránke: http://www.svetovednimladeze.sk/milosrdny-rok. Tieto katechézy vychádzajú mesačne. Prvá niesla názov Matka, tá druhá Ilúzia. Na nasledujúcu sa môžeme tešiť 24.novembra.

     Najbližšie Svetové dni mládeže sa uskutočnia do 25. do 31. júla 2016 v poľskom Krakove. Oficiálna duchovná príprava sa začala v septembri 2015. Volá sa "Milosrdný rok". Nadväzuje na mimoriadny Svätý rok milosrdenstva, ktorý bude sláviť Cirkev na celom svete.

    Jednou z prvých priamych príprav na SDM v Krakove bola spoločná púť s krížom SDM a ikonou Panny Márie. Oficiálna príprava sa začala na letnom Národnom stretnutí mládeže P15, ktoré sa konalo 31. júla - 2. augusta 2015 v Poprade. Hymnu nájdeš tu: https://www.youtube.com/watch?v=NfxFe8KQZSA

      Za organizáciu prípravy zodpovedá Rada KBS pre mládež a univerzity. 

Zdroj: www.svetovednimladeze.sk 

feedback
Prihlásenie
Prihlásenie